Zo 17-12-2017 N. Gruitrode - KVV Stal Sport 14u30
Za 06-01-2018 KVV Stal Sport - Lutlommel VV 19u30
Za 13-01-2018 A.C. Tervant  - KVV Stal Sport 19u30
Za 20-01-2018 KVV Stal Sport - FC Eksel 19u30
Zo 28-01-2018 Hamont 99- KVV Stal Sport 14u30
Za 03-02-2018 KVV Stal Sport - Lindelhoven VV 19u30
Zo 18-02-2018 Gr. Brogel - KVV Stal Sport 15u00
Za 24-02-2018 KVV Stal Sport - K.S.K. Meeuwen 19u30
Za 03-03-2018 K. St. Elen - KVV Stal Sport 19u30
Za 10-03-2018 KVV Stal Sport - Fl. Paal 19u30
Zo 18-03-2018 Opitter FC - KVV Stal Sport 15u00
Za 24-03-2018 KVV Stal Sport - Achel VV 19u30
Zo 08-04-2018 FC Anadol - KVV Stal Sport 15u00
Zo 15-04-2018 KVV Stal Sport - Turkse FC 15u00
Zo 22-04-2018 KVV Stal Sport - R.C. Reppel 15u00
Trainers
Za 02-09-2017 KVV Stal Sport - N. Gruitrode 19u30
Zo 10-09-2017 Lutlommel VV - KVV Stal Sport 15u00
Za 16-09-2017 KVV Stal Sport - A.C. Tervant 19u30
Za 23-09-2017 FC Eksel - KVV Stal Sport 19u30
Za 30-09-2017 KVV Stal Sport - Hamont 99 19u30
Zo 08-10-2017 Lindelhoeven VV - KVV Stal Sport 15u00
Za 14-10-2017 KVV Stal Sport - Gr. Brogel 19u30
Za 21-10-2017 K.S.K. Meeuwen - KVV Stal Sport 19u30
Za 28-10-2017 KVV Stal Sport - K. St. Elen 19u30
Zo 05-11-2017 Fl. Paal - KVV Stal Sport 14u30
Za 11-11-2017 KVV Stal Sport - Opitter F.C. 19u30
Za 18-11-2017 Achel VV - KVV Stal Sport 19u30
Za 25-11-2017 KVV Stal Sport - FC Anadol 19u30
Zo 03-12-2017 Turkse FC - KVV Stal Sport 14u30
Za 09-12-2017 KVV Stal Sport - R.C. Reppel 19u30
Lenaerts Frank
Afgevaardigde
Uitslagen en rangschikking Het belang van Limburg
Rangschikking
Eerste periode
Tweede periode
Derde periode
1 Stal Sport 30 20 4 6 59 23 66
2 Tervant 30 20 5 5 64 34 65
3 Eksel 30 18 5 7 67 33 61
4 Wijchmaal 30 15 8 8 68 52 50
5 Hechtel 30 15 12 3 68 47 48
6 Linkhout 30 12 11 7 59 51 43
7 Gr. Brogel 30 12 12 6 43 47 42
8 Hamont 30 12 12 6 45 53 42
9 Peer 30 11 11 8 52 49 41
10 Kattenbos 30 11 13 6 60 63 39
11 Meldert 30 11 14 5 59 61 38
12 Bolderberg 30 11 15 4 53 55 37
13 Kaulille 30 9 12 9 41 61 36
14 Gestel 30 8 15 7 33 51 31
15 V. Lommel 30 6 20 4 42 77 22
16 Lommel Kol. 30 3 24 3 27 83 12
D'Amires Enzo
Stal Sport - Gruitrode
19u30
Meeuwen - Reppel
19u30
Achel - Eksel
19u30
Turkse - Lutlommel
15u00
Elen - Gr. Brogel
15u00
Opitter - Hamont 99
15u00
Anadol - Tervant
15u00
Paal - Lindelhoeven
15u00
Wedstrijdbladen
Peremans Freddy
Naam
Gesp.
In
Uit
Doelp.
Rood
Geel
2x Geel
Aliustaoglu Soner
22
       
+1
 
Basso Angelo
25
 
1
   
-3 +1
 
Bennassar Reduan
22
4
3
4
 
+2
 
Bijloos Ruben
30
 
19
6
     
Birza Omar
 
6
         
Can Fatih
7
11
2
3
     
D'Amires Livio
 
1
         
Doino Michiel
8
           
Elsen Kristof
2
18
1
3
     
Hermans Hans
28
 
14
6
 
-6
 
Imzri Ayoub
 
7
     
+1
 
Michels Jonas
27
 
1
2
 
-3 +2
-1
Moons Yannick
 
4
         
Ozturk Furkan
28
 
3
18
 
-3
 
Schoonis Guillaume
 
3
         
Tips Sander
28
 
13
9
 
+1
 
Vanden Eynde Tom
30
   
1
 
+2
 
Vanesch Yens
 
1
         
Vanhees Michiel
21
 
1
1
 
+2
 
Vanhove Mathias
12
7
 
1
 
+2
 
Vanlangendonck Stan
 
1
         
Vanzeir Nick
27
3
17
3
 
+1
 
Veestraeten Gillian
12
12
3
3
 
+1
 
Voor meer info over de sponsors, klik op het logo.
1 Eksel 10 8 0 2 26 8 26
2 Stal Sport 10 6 2 2 20 8 20
3 Peer 10 6 2 2 22 14 20
4 Hechtel 10 5 4 1 22 17 16
5 Gr. Brogel 10 5 4 1 19 16 16
6 Tervant 10 4 2 4 15 11 16
7 Wijchmaal 10 4 3 3 21 18 15
8 Bolderberg 10 4 4 2 15 17 14
9 Linkhout 10 4 5 1 20 23 13
10 Meldert 10 4 6 0 21 27 12
11 Kaulille 10 3 4 3 17 21 12
12 Gestel 10 3 5 2 7 13 11
13 Hamont 10 3 6 1 11 20 10
14 Kattenbos 10 2 5 3 18 24 9
15 V. Lommel 10 2 6 2 16 24 8
16 Lommel Kol. 10 2 7 1 10 19 7
1 Stal Sport 10 6 0 4 14 4 22
2 Tervant 10 6 3 1 20 14 19
3 Hamont 10 5 2 3 22 24 18
4 Eksel 10 5 2 3 18 11 18
5 Wijchmaal 10 5 2 3 23 17 18
6 Gr. Brogel 10 5 2 3 15 9 18
7 Kattenbos 10 5 3 2 24 17 17
8 Kaulille 10 5 3 2 17 17 17
9 Linkhout 10 4 4 2 18 13 14
10 Hechtel 10 4 5 1 23 19 13
11 Meldert 10 3 4 3 19 18 12
12 Peer 10 2 5 3 14 18 9
13 Gestel 10 2 6 2 14 22 8
14 Bolderberg 10 2 6 2 13 22 8
15 V. Lommel 10 2 7 1 12 31 7
16 Lommel Kol. 10 1 8 1 11 31 4
 
1 Tervant 10 10 0 0 29 9 30
2 Stal Sport 10 8 2 0 25 11 24
3 Hechtel 10 6 3 1 23 11 19
4 Eksel 10 5 3 2 23 14 17
5 Wijchmaal 10 5 3 2 24 17 17
6 Linkhout 10 4 2 4 21 15 16
7 Bolderberg 10 5 5 0 25 16 15
8 Meldert 10 4 4 2 19 16 14
9 Hamont 10 4 4 2 12 19 14
10 Kattenbos 10 4 5 1 18 22 13
11 Peer 10 3 4 3 16 17 12
12 Gestel 10 3 4 3 12 16 12
13 Gr. Brogel 10 2 6 2 9 22 8
14 V. Lommel 10 2 7 1 14 22 7
15 Kaulille 10 1 5 4 7 23 7
16 Lommel Kol. 10 0 9 1 6 33 1