K.V.V. Stal Sport K.V.V. Stal Sport
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
 
Voor meer info over de sponsors,
klik op het logo.
Eerste Ploeg
Zaterdag 23-11-2019 Stal Sport - Lutlommel 19u30 Goossens Jellis
Reserven
Zaterdag 23-11-2019 Lutlommel - Stal Sport 14u30 Diepvens Jos
Juniors U 21    
Zaterdag 23-11-2019 Stal Sport - Diepenbeek 14u30 Brockhoven Ruben
Scholieren U 17    
Zondag 24-11-2019 Ham - Stal Sport 10u00 Coenraets Wout
Knapen U 15
Zondag 24-11-2019 Stal Sport - Paal-Tervant 09u45 Gora Jotdy
Miniemen U 13    
Zaterdag 23-11-2019 Stal Sport - Helson 13u00 Wynnyk Jordy
Miniemen U 12    
Zaterdag 23-11-2019 Ham - Stal Sport 11u30
Preminiemen U 10    
Zaterdag 23-11-2019 Turkse - Stal Sport 09u30
Duiveltjes U 9 A
Zondag 24-11-2019 Zonhoven U. - Stal Sport 10u00
Duiveltjes U 9 B    
Zaterdag 23-11-2019 Turkse - Stal Sport 09u30
Duiveltjes U 9 C    
Zaterdag 23-11-2019 Kadijk - Stal Sport 10u00
Duiveltjes U 8 A    
Zaterdag 23-11-2019 Ham - Stal Sport 09u30
Duiveltjes U 8 B
Zaterdag 23-11-2019 Stal Sport - Turkse 09u45
Debutantjes U 7 A    
Zaterdag 23-11-2019 Stal Sport - Hechtel 10u00
Debutantjes U 7 B
Zaterdag 23-11-2019 SK Heusden 06 - Stal Sport 10u00
Debutantjes U 6    
Zaterdag 23-11-2019 ---- ---
Veteranen
Zaterdag 23-11-2019 FC De Muur - Stal Sport 15u00
Boven van links naar rechts:
T1 Van Hooff Freddy - Pirotte Thomas - Van Hooff Kennith - Moons Yannick - Vogels Douwe -
Scrayen Seppe - Lemmens Joeri - Weckhuysen Daan - Aerts Noah.
Midden van links naar rechts:
T2 Mertens Danny - T3 Cams Peter - Aerts Maxim - Zevne Emre - Vanzeir Nick - Vanbaelen Wim,
Driesmans Arne - Aliustoglu Soner - Michels Jonas - Piens Joeri - Turan Atakan - Demirstan Emre.
Onder van links naar rechts:
Tsolakidis Leander - Deelkens Seppe - Celis Lorre - Mechelmans Brian - Bijloos Ruben -
Hermans Hans - Caminotto Nemo - Reynders Seppe - Pirotte Niels.

Ontbreken op de foto:
Geys Ward - Iaccino Anthony - Ozturk Furkan - Oner Volkan - Roose Jamie -
Thoelen Kevin - Vanesch Yens - Vanlangendonck Stan - Veestraeten Gilian.
Eerste Ploeg
Zaterdag 30-11-2019 Eksel - Stal Sport 19u30
Reserven
Vrijdag 29-11-2019 Stal Sport - Eksel 20u00
Juniors U 21    
Zaterdag 30-11-2019 Louwel - Stal Sport 14u30
Scholieren U 17    
Zondag 01-12-2019 Stal Sport - RC Peer 10u45
Knapen U 15
Zondag 01-12-2019 Thes - Stal Sport 10u00
Miniemen U 13    
Woensdag 27-11-2019
Zaterdag 30-11-2019
Stal Sport - Peer SV
Lommel SK - Stal Sport
18u30
10u00
Miniemen U 12    
Zaterdag 30-11-2019 Stal Sport - Grote Heide 13u00
Preminiemen U 10    
Zaterdag 30-11-2019 Stal Sport - RC Peer 12u30
Duiveltjes U 9 A
Zaterdag 30-11-2019 Stal Sport - H. Zonhoven 09u45
Duiveltjes U 9 B    
Zaterdag 30-11-2019 Stal Sport - Koersel 10u00
Duiveltjes U 9 C    
Zaterdag 30-11-2019 Stal Sport - Turkse 10u00
Duiveltjes U 8 A    
Zaterdag 30-11-2019 Stal Sport - Kattenbos 09u45
Duiveltjes U 8 B
Zondag 01-12-2019 SK Heusden 06 - Stal Sport 09u30
Debutantjes U 7 A    
Zondag 01-12-2019 Lindelhoeven - Stal Sport 10u00
Debutantjes U 7 B
Zaterdag 30-11-2019 Stal Sport - Lummen 10u00
Debutantjes U 6    
Zaterdag 30-11-2019 Stal Sport - Thes 13u00
Veteranen
Zaterdag 30-11-2019 Onder de toren - Stal Sport 15u00
Grote eetdag veteranen Stal Sport