Eerste Ploeg
Zondag 24-02-2019 Gr. Heide - Stal Sport 15u00 La Pera Thibo
Reserven
Vrijdag 22-02-2019 Stal Sport - Gr. Heide 20u00 Diepvens Jos
Juniors U 21    
Zaterdag 23-02-2019
Woensdag 27-02019
Stal Sport - Breugel
Stal Sport - Kadijk
15u00
19u00 Leten Gerard
Scholieren U 17    
Zondag 24-02-2019 Stal Sport - R. Peer 10u15 Peeters Rudi
Knapen U 15
Zondag 24-02-2019 Stal Sport - R. Peer 09u45 Hermans Kristof
Miniemen U 12    
Zaterdag 23-02-2019 Lommel SK - Stal Sport 14u30
Preminiemen U 11    
Zondag 24-02-2019 Stal Sport - Zonhoven VV 10u00
Preminiemen U 10    
Zaterdag 23-02-2019 Hechtel - Stal Sport 09u45
Duiveltjes U 9
Zaterdag 23-02-2019 Stal Sport - R. Peer 10u15
Duiveltjes U 8 A    
Zaterdag 23-02-2019 Stal Sport - Lutlommel 09u45
Duiveltjes U 8 B
Zondag 24-02-2019 Meldert - Stal Sport 10u15
Duiveltjes U 8 C    
Zaterdag 23-02-2019 Stal Sport - Koersel 09u45
Debutantjes U 7    
Zaterdag 23-02-2019 Stal Sport - Lommel Kol. 10u00
Debutantjes U 6 A
Zaterdag 23-02-2019 Stal Sport - Ham 13u00
Debutantjes U 6 B    
Zondag 24-02-2019 Eksel - Stal Sport 10u00
Veteranen
Zaterdag 23-02-2019 Stal Sport - Onder de toren 15u00
K.V.V. Stal Sport K.V.V. Stal Sport
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
 
Voor meer info over de sponsors,
klik op het logo.
Eerste Ploeg
Zaterdag 09-03-2019 Stal Sport - Lutlommel 19u30
Reserven
Zaterdag 09-03-2019 Lutlommel - Stal Sport 15u00
Juniors U 21    
Zaterdag 09-03-2019 ---- ---
Scholieren U 17    
Zondag 10-03-2019 Stal Sport - Ham 10u15
Knapen U 15
Zondag 10-03-2019 Koersel - Stal Sport 11u15
Miniemen U 12    
Zaterdag 09-03-2019 Lommel WS - Stal Sport 10u15
Preminiemen U 11    
Zaterdag 02-03-2019
Zaterdag 02-03-2019
Zaterdag 09-03-2019
Stal Sport - Bolderberg
Gestel - Stal Sport
Stal Sport - HO Hasselt
10u00
13u00
13u00
Preminiemen U 10    
Zaterdag 09-03-2019 Stal Sport - Linkhout 10u00
Duiveltjes U 9
Zondag 10-03-2019 SK Heusden - Stal Sport 10u30
Duiveltjes U 8 A    
Zaterdag 09-03-2019 Stal Sport - Stal Sport 09u45
Duiveltjes U 8 B
Zaterdag 02-03-2019
Zaterdag 09-03-2019
Stal Sport - Meldert
Stal Sport - Ham
10u00
10u00
Duiveltjes U 8 C    
Zaterdag 09-03-2019 SK Heusden - Stal Sport 09u30
Debutantjes U 7    
Zondag 10-03-2019 Lindelhoeven - Stal Sport 10u00
Debutantjes U 6 A
Zaterdag 09-03-2019 Leopoldsburg - Stal Sport 10u00
Debutantjes U 6 B    
Zaterdag 02-03-2019 Stal Sport - Eksel 13u00
Veteranen
Zaterdag 02-03-2019 FIBLE - Stal Sport 15u00
Eetdag KVV Stal Sport
Deze spelers hebben getekend voor 2019 - 2020:
Aerts Maxim en Noa - Aliustaoglu Soner - Bijloos Ruben - Mechelmans Brian - Hermans Hans - Michels Jonas - Reynders Seppe - Roosen Jemie - Thoelen Kevin - Tsolakidis Leander - Vanbaelen Wim - Vanden Eynde Tom - Vanlangendonck Stan - Vanzeir Nick - Zevne Emre