K.V.V. Stal Sport K.V.V. Stal Sport
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
 
Voor meer info over de sponsors,
klik op het logo.
Eerste Ploeg
Zaterdag 07-12-2019 Stal Sport - Hamont 99 19u30 Boelen Juan
Reserven
Vrijdag 06-12-2019 Hamont 99 - Stal Sport 20u00 Hontis Torben
Juniors U 21    
Zaterdag ---- ---
Scholieren U 17    
Zondag ---- ---
Knapen U 15
Zaterdag 07-12-2019 Lummen - Stal Sport 11u30 Kaya Emre
Miniemen U 13    
Zaterdag 07-12-2019 RC Peer -Stal Sport 15u00 Cuypers Henri
Miniemen U 12    
Zaterdag ---- ---
Preminiemen U 10    
Zaterdag ---- ---
Duiveltjes U 9 A
Zaterdag 07-12-2019 Stal Sport - Herkol 10u00
Duiveltjes U 9 B    
Zaterdag ---- ---
Duiveltjes U 9 C    
Zaterdag ---- ---
Duiveltjes U 8 A    
Zaterdag ---- ---
Duiveltjes U 8 B
Zaterdag ---- ---
Debutantjes U 7 A    
Zaterdag 07-12-2019 Kattenbos - Stal Sport 13u30
Debutantjes U 7 B
Zaterdag ---- ---
Debutantjes U 6    
Zaterdag ---- ---
Veteranen
Vrijdag 06-12-2019 SK Ham - Stal Sport 20u00
Boven van links naar rechts:
T1 Van Hooff Freddy - Pirotte Thomas - Van Hooff Kennith - Moons Yannick - Vogels Douwe -
Scrayen Seppe - Lemmens Joeri - Weckhuysen Daan - Aerts Noah.
Midden van links naar rechts:
T2 Mertens Danny - T3 Cams Peter - Aerts Maxim - Zevne Emre - Vanzeir Nick - Vanbaelen Wim,
Driesmans Arne - Aliustoglu Soner - Michels Jonas - Piens Joeri - Turan Atakan - Demirstan Emre.
Onder van links naar rechts:
Tsolakidis Leander - Deelkens Seppe - Celis Lorre - Mechelmans Brian - Bijloos Ruben -
Hermans Hans - Caminotto Nemo - Reynders Seppe - Pirotte Niels.

Ontbreken op de foto:
Geys Ward - Iaccino Anthony - Ozturk Furkan - Oner Volkan - Roose Jamie -
Thoelen Kevin - Vanesch Yens - Vanlangendonck Stan - Veestraeten Gilian.
Eerste Ploeg
Zaterdag 14-12-2019 Stal Sport - Herkol 19u30 Koolen Joeri
Reserven
Zaterdag 14-12-2019 Herkol - Stal Sport 14u30 Tielen Joannes
Juniors U 21    
Zaterdag --- ---
Scholieren U 17    
Zondag --- ---
Knapen U 15
Zondag --- ---
Miniemen U 13    
Zaterdag --- ---
Miniemen U 12    
Zaterdag --- ---
Preminiemen U 10    
Zaterdag --- ---
Duiveltjes U 9 A
Zaterdag 14-12-2019 Herkol - Stal Sport 11u00
Duiveltjes U 9 B    
Zaterdag --- ---
Duiveltjes U 9 C    
Zaterdag --- ---
Duiveltjes U 8 A    
Zaterdag --- ---
Duiveltjes U 8 B
Zondag --- ---
Debutantjes U 7 A    
Zondag --- ---
Debutantjes U 7 B
Zaterdag --- ---
Debutantjes U 6    
Zaterdag --- ---
Veteranen
Zaterdag 14-12-2019 Stal Sport - FC Moderne 15u00
Grote eetdag veteranen Stal Sport
Stal Sport heeft de samenwerking met T1 Freddy Vanhooff stopgezet.
De weg die de club had uitgestippeld en de manier van werken van
Van Hooff strookten niet.
Het gaat dus niet over de resultaten maar louter over de visie van de club.
Voorlopig nemen jeugdcoordinator Guido Beckx en T2 Wim Vanbaelen en U21 trainer Luc Alenteyns het sportieve over.