Eerste Ploeg
Zondag 27-01-2019 Maasland - Stal Sport 14u30 Heyligen Jochen
Reserven
Vrijdag 25-01-2019 Stal Sport - Maasland 20u00
Juniors U 21    
Zaterdag 26-01-2019 Paal-Tervant - Stal Sport 14u30 Sevindik Haydar
Scholieren U 17    
Zondag 27-01-2019 M. Zonhoven - Stal Sport 09u30 Wouters Martijn
Knapen U 15
Zondag 27-01-2019 Hechtel - Stal Sport 10u00 Thijs Martin
Miniemen U 12    
Zaterdag 26-01-2019 Lommel Kol. - Stal Sport 10u00
Preminiemen U 11    
Zaterdag 26-01-2019 Stal Sport - Paal-Tervant 13u00
Preminiemen U 10    
Zondag 27-01-2019 Paal-Tervant - Stal Sport 09u30
Duiveltjes U 9
Zaterdag 26-01-2019 Stal Sport - Meldert 10u15
Duiveltjes U 8 A    
Zaterdag 26-01-2019 Stal Sport - Kadijk 09u45
Duiveltjes U 8 B
Zaterdag 26-01-2019 Paal-Tervant - Stal Sport 11u00
Duiveltjes U 8 C    
Zaterdag 26-01-2019 Stal Sport - Ham 09u45
Debutantjes U 7    
Zaterdag 26-01-2019 Stal Sport - Ham 10u0
Debutantjes U 6 A
Zaterdag 26-01-2019 Stal Sport - Koersel 13u00
Debutantjes U 6 B    
Zondag 27-01-2019 Koersel - Stal Sport 13u30
Veteranen
Zaterdag ---- ---
K.V.V. Stal Sport K.V.V. Stal Sport
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
 
Voor meer info over de sponsors,
klik op het logo.
Eerste Ploeg
Zondag 20-01-2019 Lindelhoeven - Stal Sport 14u30 Claesen Jeroen
Reserven
Vrijdag 18-01-2019 Stal Sport - Lindelhoeven 20u00 Put Ronny
Juniors U 21    
Donderdag 17-01-2019 Stal Sport - Peer SV 19u00 Timmers Johan
Scholieren U 17    
Zondag 20-01-2019 Stal Sport - Opitter 10u15 El Asri Mimoun
Knapen U 15
Zondag 20-01-2019 HO Hasselt - Stal Sport 10u00 Akarsu Elyesa
Miniemen U 12    
Zondag 20-01-2019 Beringen - Stal Sport 10u00
Preminiemen U 11    
Zaterdag 19-01-2019 Stal Sport - Koersel 13u00
Preminiemen U 10    
Zaterdag 19-01-2019 Stal Sport - Leopoldsburg 10u00
Duiveltjes U 9
Zondag 20-01-2019 ---- ---
Duiveltjes U 8 A    
Zaterdag 19-01-2019 Stal Sport - Ham 09u45
Duiveltjes U 8 B
Zaterdag 19-01-2019 Stal Sport - SK Heusden 10u00
Duiveltjes U 8 C    
Zondag 20-01-2019 Gestel - Stal Sport 13u00
Debutantjes U 7    
Zaterdag 19-01-2019 Lommel SK - Stal Sport 09u30
Debutantjes U 6 A
Zaterdag 19-01-2019 SK Heusden - Stal Sport 13u30
Debutantjes U 6 B    
Zaterdag 19-01-2019 Stal Sport - Ham 13u00
Veteranen
Zaterdag ---- ---