K.V.V. Stal Sport K.V.V. Stal Sport
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
 
Boven van links naar rechts
Deelkens Wout - Roose Jamie - D'Hulst Thorsten - Doumkos Thomas - Tsolakidis Leander
Vanhoudt Steffen - Veestraeten Gillian - Russo Danilo - Derwa Diego.
Midden van links naar rechts
Keeperstrainer Kenens Stein - Sevindik Ali - Cuypers Jef - Vanzeir Nick - Deelkens Dylan - Castermans Jeffrey
Kenens Sam - Vanchaze Yenthe - Pirot Thomas - Schildermans Byarne - T1 Wuyts Stefan - T2 Vanbaelen Wim.
Onder van links naar rechts
Iaccino Leandro - Michels Jonas - Leyssens Jordy - Reynders Seppe - Geys Ward - Nuyts Zeno
Volders Lennerd - Cominotto Nemo - Braeken Maarten - Theys Alexander.
Ontbreken op de foto
Bijloos Ruben - Caliskan Mikail - Iaccino Anthony - Kaczmarczyk Tjorven - Hermans Hans
Vanden Eynde Tom - Vanlangendonck Stan - Weckhuysen Daan.
Eerste Ploeg
Zaterdag 22-01-2022 Stal Sport - Ham United FF 0 - 5
Reserven
Vrijdag 21-01-2022 Stal Sport - Bolderberg 2 - 0
Juniors U 21    
Zaterdag 22-01-2022 Stal Sport - Eksel Uitgesteld
Scholieren U 17    
Zondag 23-01-2022 Stal Sport - Kadijk 10u15
Knapen U 15
Zondag 23-01-2022 Stal Sport - Achel 09u30
Miniemen U 12    
Zaterdag 22-01-2022 Stal Sport - Hades Kiewit 10u15
Preminiemen U 11    
Zaterdag 22-01-2022 Stal Sport - Linkhout Uitgesteld
Preminiemen U 10 A    
Zaterdag 22-01-2022 Kadijk - Stal Sport 10u00
Preminiemen U 10 B    
Zaterdag 22-01-2022 Thes Sport - Stal Sport Uitgesteld
Duiveltjes U 9
Zondag 23-01-2022 Hechtel - Stal Sport Uitgesteld
Duiveltjes U 8    
Zaterdag 22-01-2022 Wijchmaal - Stal Sport Uitgesteld
Debutantjes U 7 A    
Zaterdag 22-01-2022 Stal Sport - Paal-Tervant 11u30
Debutantjes U 7 B    
Zaterdag 22-01-2022 Stal Sport - Paal-Tervant Uitgesteld
Debutantjes U 6    
Zaterdag 22-01-2022 Koersel - Stal Sport 10u00
Veteranen
Zaterdag --- ---
Eerste Ploeg
Zaterdag 29-01-2022 Stal Sport - MD Halen 19u30
Reserven
Zaterdag 29-01-2022 --- ---
Juniors U 21    
Zaterdag 29-01-2022 RC Peer - Stal Sport 14u30
Scholieren U 17    
Zaterdag 29-01-2022 Lutlommel - Stal Sport 15u00
Knapen U 15
Zondag 30-01-2022 Lommel SK - Stal Sport 09u30
Miniemen U 12    
Zondag 30-01-2022 Bocholter - Stal Sport 10u00
Preminiemen U 11    
Zaterdag 29-01-2022 H. Zonhoven - Stal Sport 12u00
Preminiemen U 10 A    
Zaterdag 29-01-2022 Stal Sport - Leopoldsburg 09u30
Preminiemen U 10 B    
Zaterdag 29-01-2022 Stal Sport - Paal-Tervant 11u15
Duiveltjes U 9
Zaterdag 29-01-2022 Stal Sport - Paal-Tervant 09u45
Duiveltjes U 8    
Zaterdag 29-01-2022 Stal Sport - Paal-Tervant 09u45
Debutantjes U 7 A    
Zaterdag 29-01-2022 Beringen - Stal Sport 09u30
Debutantjes U 7 B    
Zaterdag 29-01-2022 Ham United - Stal Sport 09u15
Debutantjes U 6    
Zaterdag 29-01-2022 Thes Sport - Stal Sport 09u30
Veteranen
Zaterdag --- ---
Coronamaatregelingen vanaf 01/01/2022: