K.V.V. Stal Sport K.V.V. Stal Sport
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
Nieuwendijk 57
3582 Stal Koersel
011/426060
 
Boven van links naar rechts
Deelkens Wout - Roose Jamie - D'Hulst Thorsten - Doumkos Thomas - Tsolakidis Leander
Vanhoudt Steffen - Veestraeten Gillian - Russo Danilo - Derwa Diego.
Midden van links naar rechts
Keeperstrainer Kenens Stein - Sevindik Ali - Cuypers Jef - Vanzeir Nick - Deelkens Dylan - Castermans Jeffrey
Kenens Sam - Vanchaze Yenthe - Pirot Thomas - Schildermans Byarne - T1 Wuyts Stefan - T2 Vanbaelen Wim.
Onder van links naar rechts
Iaccino Leandro - Michels Jonas - Leyssens Jordy - Reynders Seppe - Geys Ward - Nuyts Zeno
Volders Lennerd - Cominotto Nemo - Braeken Maarten - Theys Alexander.
Ontbreken op de foto
Bijloos Ruben - Caliskan Mikail - Iaccino Anthony - Kaczmarczyk Tjorven - Hermans Hans
Vanden Eynde Tom - Vanlangendonck Stan - Weckhuysen Daan.
Eerste Ploeg
Zaterdag 11-12-2021 Paal-Tervant - Stal Sport 19u45
Reserven
Vrijdag 10-12-2021 Stal Sport - Paal-Tervant 20u00
Juniors U 21    
Vrijdag --- ---
Scholieren U 17    
Zondag --- ---
Knapen U 15
Zondag --- ---
Miniemen U 12    
Zaterdag --- ---
Preminiemen U 11    
Zondag --- ---
Preminiemen U 10    
Zondag --- ---
Duiveltjes U 9
Zaterdag --- ---
Duiveltjes U 8    
Zaterdag --- ---
Debutantjes U 7 A    
Zondag --- ---
Debutantjes U 7 B    
Zondag --- ---
Debutantjes U 6    
Zaterdag --- ---
Veteranen
Vrijdag 10-12-2021 SK Ham - Stal Sport 20u00
Eerste Ploeg
Zaterdag 04-12-2021 Stal Sport - Lindelhoeven 19u30
Reserven
Vrijdag 03-12-2021 Lindelhoeven - Stal Sport 0 - 1
Juniors U 21    
Zaterdag 04-12-2021 Stal Sport - Thes Sport 14u30
Scholieren U 17    
Zondag 05-12-2021 Stal Sport - SK Heusden 06 10u15
Knapen U 15
Zondag 05-12-2021 Stal Sport - Rauw Sport 09u30
Miniemen U 12    
Zaterdag 04-12-2021 Koersel - Stal Sport Uitg.
Preminiemen U 11    
Zaterdag 04-12-2021 Stal Sport - Thes Sport 09u45
Preminiemen U 10    
Zaterdag 04-12-2021 Stal Sport - Kattenbos Uitg.
Duiveltjes U 9
Zaterdag 04-12-2021 Beringen - Stal Sport Uitg.
Duiveltjes U 8    
Zondag 05-12-2021 Paal-Tervant - Stal Sport Uitg.
Debutantjes U 7 A    
Zaterdag 04-12-2021 Stal Sport - Beringen 11u30
Debutantjes U 7 B    
Zaterdag 04-12-2021 Stal Sport - Lutlommel 11u30
Debutantjes U 6    
Zaterdag 04-12-2021 Ham United - Stal Sport Uitg.
Veteranen
Zaterdag 04-12-2021 --- ---